سایت رسمی جومونگ و فیلم های کره ای

چند عکس جدید از جومونگ و سوسانو

"می بینم که فعلا صداوسیما سریالی نداره پخش کنه!فکر کنم منتظر یه فیلم کره ای!"

بقیه در ادامه مطلب:

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم آبان 1388ساعت 7:36  توسط سحر  | 

عکس هایی از موهیول و یون

در این پست عکس هایی از موهیول و یون در امپراطوری بادها میگذارم.من که عاشق هر دوی این بازیگر ها هستم.امیدوارم لذت ببرید:

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر 1388ساعت 13:20  توسط سودابه  | 

عکس های دیدار علیخانی و جومونگ به همراه کلیپ

برگرفته از سایت وب نوا:

برای دانلود به ادامه مطلب بروید:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم مهر 1388ساعت 0:4  توسط سحر  | 

سه عکس زیبا و جدید از سونگ ایل گوک

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم مهر 1388ساعت 23:40  توسط سحر  | 

کلیپ مصاحبه با سونگ ایل گوک در اخبار شبانگاه

                                                    

کلیک کنید

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم شهریور 1388ساعت 13:47  توسط سحر  | 

نقاشی جومونگ

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم شهریور 1388ساعت 0:28  توسط سحر  | 

عکس هایی از سونگ ایل گوک

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم شهریور 1388ساعت 16:49  توسط سحر  | 

کلیپ های سونگ ایل گوک در تهران

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد 1388ساعت 2:36  توسط سحر  | 

گزارش تصویری از ضیافت خانواده گلدیران - ال جی با حضور سانگ ایل گوک

ضیافت خانواده گلدیران - ال جی با حضور سانگ ایل گوک و گروه اریان که اهنگ های قدمی و جدید خود را به نمایش گذاشتن... در سالن همایشهای صدا و سیما در تاریخ 88/5/28 برگزار شد .

بقیه عکس ها را در ادامه مطلب ببینید:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد 1388ساعت 2:30  توسط سحر  | 

حضور سونگ ایل گوک در پیش کودکان محک

جومونگ ميهمان ويژه کودکان محک

"سانگ ايل گوگ " بازيگر نقش جومونگ در سريال افسانه جومونگ در سفر خود به ايران از موسسه خيريه محک ديدن کردند.
بازيگر نقش جومونگ به دعوت شرکت گلديران نماينده انحصاري لوازم صوتي- تصويري و خانگي ال جي به ايران آمده است.
بر طبق افسانه هاي مردم كره جو مُونگ بنيانگذار گُوگوريو در سال 37 قبل از ميلاد بود. او پسر ژنرال هه مُوسو و بانو يو هوا بود و نزد شاه گئوم وا بزرگ شد و موجب وحدت كره قديم گرديد.
تمام بچه ها در بخش هاي مختلف بيمارستان چشم انتظار جومونگ بودند ،اميررضا 11ساله سلام کردن را به زبان کره اي تمرين مي کرد تا بتواند به قهرمان روياهايش سلام کند.نيما 14 ساله مي خواست ايميل جومونگ را داشته باشد تا با اودر تماس داشته باشد.
جومونگ بعد از نيم ساعت تاخير آمد ، هياهوي زيادي در مقابل در بيمارستان بود، وي همراه تعداد زيادي از خبرنگاران وارد اتاق کنفرانس موسسه خيريه محک شد و مهندس احمديان مدير عامل محک ضمن خوش آمد گويي به جومونگ و حاضران گفتند: اگر چه محک، حامي پروتکل هاي اسباب بازي هاي بشردوستانه است، اما امروز استثنا کودکان محک شمشيرهاي اسباب بازي خودرا بسته اند و در انتظار مبارزه با جومونگ افسانه اي هستند.
سپس جومونگ با جمعي از مديران محک به بخش هاي نقاهتگاه،آنکولوژي ، ICU و... رفتند وکودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش محک از نزديک جومونگ را ديدند. هيجان و شادي در چشم هايشان موج مي زد رقيه که خنداندنش کار خيلي سختي است با شرم خاصي خنديد ...بچه هاي محک از حضورجومونگ بسيار شاد شدند.
در نشستي که بعد از بازديد از بيمارستان صورت گرفت، جومونگ براي تمام کودکان آرزوي سلامتي کرد و کارت هاي محک را با جمله (حال شما بهتر باشد) امضا کرد.
در اين برنامه تفاهم نامه اي با مضمون همکاري مشترک بين دو مجموعه به امضا رسيد .در انتها آقاي آراسب احمديان مدير عامل محک از شرکت LG به خاطر اين انديشه بشر دوستانه و از آقاي سان که لبخند شادي رابرلبان کودکان مبتلا به سرطان محک نشانده بود قدرداني کرد . آقاي سان نيز اعلام کردند اين بازديد را همواره بخاطر خواهد داشت و اميدوار است همه کودکان سلامتي خودرا به دست آورند.

 

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد 1388ساعت 2:27  توسط سحر  | 

حضور جومونگ در ایران!

بقیه اش در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم مرداد 1388ساعت 2:22  توسط سحر  | 

گزارش تصویری حضور سونگ در ایران - سری 2


 


 

 


 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم مرداد 1388ساعت 15:19  توسط سحر  | 

جومونگ در ایران!

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم مرداد 1388ساعت 15:10  توسط سحر  | 

گزارش تصویری حضور جومونگ در تهران 

 


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم مرداد 1388ساعت 15:10  توسط سحر  | 

جومونگ: نمي‌دانستم در ايران اينقدر هوادار دارم

خبرگزاري فارس: بازيگر نقش جومونگ امروز با حضور در نشست مطبوعاتي در تهران به سؤالات خبرنگاران پيرامون مجموعه تلويزيوني افسانه جومونگ و حواشي آن پاسخ داد.


به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، سانگ ايل گوك بازيگر نقش جومونگ كه به دعوت يكي از شركتهاي توليدكننده لوازم خانگي به ايران سفر كرده بعدازظهر امروز در نشست مطبوعاتي كه در مركز همايش‌هاي صداوسيما برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
بنابر اين گزارش وي در اين مراسم با بيان اينكه من تازه متوجه شدم كه رئيس جمهور سابق ما از دنيا رفته خيلي غمگين شدم و شايد نتوانم خوب صحبت كنم گفت: به مردم ايران سلام مي‌كنم و از شركت‌هايي كه باعث حضور من در ايران شدند تشكر مي‌كنم. صدها بار تشكر خود را به مردم ايران ابلاغ مي‌كنم كه از شب گذشته به خاطر استقبال از من در فرودگاه حضور پيدا كردند.
وي افزود: براي من ايران كشوري غريبه بود و تنها بخش‌هايي از اين كشور مي‌دانستم كه آن اطلاعات را از طريق كتابهاي تاريخي به دست آورده بودم. شنيدم كه هواداران من در ايران خيلي زياد هستند و از آنها تشكر مي‌كنم اميدوارم من هم بتوانم فرهنگ كره را به شما نشان بدهم.
وي كه در جمع بسياري از خبرنگاران ايراني سخن مي‌گفت و عكاسان مدام از وي عكس مي‌گرفتند در پاسخ به سوالي در خصوص ميزان تحصيلات دانشگاهي در رشته بازيگري چقدر براي ورود به اين رشته تأثير دارد گفت: زماني كه من از سوي يك شبكه تلويزيوني دعوت به كار شدم 250 نفر آمده بودند و رقابت ميان ما صورت گرفت بعيد مي‌دانم كه همه افراد هدفشان بازيگري باشد 7 سال پيش فقط چند دانشكده، بازيگري را تدريس مي‌كردند اما در حال حاضر دانشگاههاي بسياري براي آموزش اين رشته در كره جنوبي تأسيس شده است.
سانگ ايل گوك در ادامه اين نشست در پاسخ به خبرنگار فارس با اين مضمون كه آيا فكر مي‌كرديد كه پس از پخش اين سريال در ايران افراد بسياري هوادار شما شوند و اينكه الان چه نظري درباره اين اتفاق داريد تصريح كرد: تا به حال نمي‌دانستم در ايران اينقدر هوادار دارم و اين سريال اينقدر پرطرفدار شده است. مدتي پيش در كره تيم سايپا را اتفاقي ديدم كه يكي از بازيكنان آنها در نگاه اول مرا شناخت و با اين تيم عكس يادگاري گرفتيم آن زمان بود كه فهميدم كه ميزان هواداران من در ايران بسيار زياد است.
وي در پاسخ به سؤال ديگر خبرنگار فارس درباره اينكه آيا متن اين سريال توسط يك بازيگر فرانسوي نوشته شده است اظهار داشت: داستان سريال افسانه جومونگ فرانسوي نيست بلكه اسم كشور كره است كه اين نام از لغت گوريا گرفته شده و جومونگ اولين پادشاه اين سلسله بوده است و اين داستان توسط فرانسوي‌ها نوشته نشده است.

* «بچه‌هاي آسمان» فيلم ايراني مورد علاقه من است
بازيگر نقش جومونگ در ادامه گفت: من فيلم ايراني «بچه‌هاي آسمان» را ديده‌ام كه خيلي قشنگ بود و از آنجا فهميدم كه ايران و كره از لحاظ فرهنگي بسيار شبيه هم هستند.
وي درباره حضورش در يك فيلم يا سريال ايراني نيز گفت:‌اگر به من پيشنهاد حضور در يك فيلم يا سريال ايراني را بدهند اول آنرا بررسي مي‌كنم و اگر به نظرم خوب آمد آن را قبول مي‌كنم. من شنيده‌ام كه فيلم‌ هاي ايراني خيلي معروف هستند و هر سال در دو جشنواره هنري كره حضور پررنگي دارند.

* ايران كشور آزاد و قشنگي است
سانگ ايل گوك در ادامه گفت: ايران كشور آزاد و بسيار قشنگي است كه جذابيت‌هاي بسياري دارد مردم آن نيز بسيار مهربان هستند و استقبال آنها در فرودگاه و هتل نشانگر خوبي آنهاست.
وي درباره پاسخ به اين سؤال كه ماندگارترين صحنه‌اي كه از سريال افسانه جومونگ در ذهن‌تان مانده است اظهار داشت: ساخت اين سريال متعلق به 3 سال پيش است و خيلي يادم نيست اما صحنه‌اي بود كه در گل فرو رفتم و به همين دليل حتي يك هفته نمي‌توانستم غذا بخورم و حتي در گوش‌هايم نيز پر از گل شده بود البته آخرين صحنه جومونگ جذاب‌ترين صحنه بود و به خاطر آن گريه كردم.

* با سوسانو ازدواج نكردم
بازيگر نقش جومونگ در پاسخ به اين سؤال كه آيا مي‌دانستي تصاوير شما به مدت چند ماه روي جلد مجله‌هاي ايراني را به خود اختصاص داده و اينكه آيا با سوسانو ازدواج كرده‌ايد اظهار داشت: در كره هم عكس‌هايم روي جلد مجلات و روزنامه‌ها قرار گرفت و فكر نمي‌كردم در ايران نيز چنين اتفاقي افتاده باشد ضمن اينكه ازدواج كرده‌ام اما متأسفانه با دختر ديگر جز سوسانو.
وي درباره معني اسم خود نيز گفت: ايل يعني يك گو يعني كشور و معني اسم من يعني يك كشور من به خاطر اسمم نقش جومونگ را بازي كردم و فكر مي‌كنم اين سرنوشت من بود جومونگ هم چند كشور را با يكديگر متحد كرده است ضمن اينكه تاريخ تولد من يك اكتبر است كه اين تاريخ در كره يك روز نظامي است به همين دليل پدر و مادرم اين نام را برايم انتخاب كرده‌اند.

* داستان جومونگ همزمان با دوران هخامنشي در ايران است
سانگ ايل گوك در ادامه گفت: سريال افسانه جومونگ در كشور كره جنوبي يازده يا دوازدهمين سريال پرطرفدار است و اولين سريال راجع‌ به تاريخ باستان كره جنوبي به شمار مي‌رود. در كره چندين سريال باستاني ساخته شده اما اولين آن راجع ‌به سلسله گوگور يعني 2500 سال پيش و همزمان با دوران هخامنشي است من در اين سريال لباس‌هاي سنتي پوشيده‌ام و فكر مي‌كنم به همين دليل مردم از اين سريال خوششان آمده است.
بنابراين گزارش در ادامه اين مراسم خبرنگاري به حواشي اتفاقات روي داده در ايران پس از پخش سريال جومونگ اشاره كرد و گفت: آيا مي‌داند فردي به خاطر سوسانو در ايران خودكشي كرده و يا مردي با مراجعه به ثبت‌احوال خواستار تغيير نامش به جومونگ شده كه سانگ ايل گوك با ابراز شگفتي از بروز چنين رخدادهايي در پاسخ گفت: من ابتدا به خاطر اينكه فردي براي سوسانو خودكشي كرده تسليت مي‌گويم البته چنين اتفاقاتي را در روزنامه‌هاي ساير كشورها خواندم كه البته باعث خوشحالي نيز هست چون معروفيت و محبوبيت جومونگ را نشان مي‌دهد ضمن اينكه تمام پسران كره‌اي هم عاشق سوسانو هستند و رقيب براي پسران ايراني بسيار است.
وي درباره اينكه دوست دارد با چه بازيگر و يا كارگردان بين‌المللي كار كند تصريح كرد: در كره فيلم‌هاي ايراني معروف هستند و مردم آنها را دوست دارند چند فيلم ايراني هم كه از تلويزيون پخش شده ديده‌ام اما فكر مي‌كنم تمام بازيگران، كارگردان‌ها و هنرمندان معلم من هستم و بايد از نكات خوب آنها استفاده كنم و نمي‌توانم يك نفر را انتخاب كنم و آرزو دارم با تمام بازيگران خوب دنيا هم‌بازي شوم.
بازيگر نقش جومونگ درباره دوبله اين سريال به زبان فارسي نيز گفت: متأسفانه من دوبله را نديده‌ام و دوست دارم ببينم كه چه كسي به زبان فارسي به جاي من سخن گفته است البته زماني كه اين سريال از كشور چين پخش مي‌شد يكي از دوستان من با من تماس گرفت و گفت دوبله شما خيلي خنده‌دار شده و من تا چند روز بابت اين مسئله نخوابيدم ، اميدوارم دوبله فارسي اين سريال اينگونه نشده باشد.

* شنيده‌ام كه سريال جومونگ توانسته ترافيك تهران را كم كند
سانگ ايل گوك در ادامه در پاسخ به اين سؤال كه آيا مي‌داند در سئول خياباني به نام تهران وجود دارد اظهار داشت: بله طي سالهاي گذشته بين كشور ايران و كره جنوبي روابط دوستانه‌اي ايجاد شده بود همان موقع دو خيابان به نام‌هاي تهران در سئول و سئول در تهران نامگذاري شد.
وي درباره دلايل علاقه مردم ايران به سريال افسانه جومونگ عنوان داشت: مردم ايران به داستانهايي كه قهرمان‌محور هستند علاقه بسياري دارند و فكر مي‌كنم افسانه سريال جومونگ هم از چنين ويژگي‌اي برخوردار است به نظر مي‌رسد كه دلايل بسياري براي موفقيت سريال جومونگ وجود دارد كه يكي از آنها داستان زيباي جومونگ است.
وي افزود: من هم شنيده‌ام كه در تهران ترافيك به خاطر جومونگ كم شده است البته در كره هم چنين اتفاقي افتاد البته خانمها از اين اتفاق خوشحال شدند چون همسرانشان زود به خانه برگشته‌اند.
سانگ ايل گوك درباره ميزان علاقمندي‌اش به تئاتر، تلويزيون و سينما گفت: در زمينه تئاتر فعاليتي نداشته‌ام اما علاقمند به اين رشته هستم و فكر مي‌كنم تئاتر هنر واقعي است و لذت‌بخش‌ترين هنر است و تلويزيون و سينما هم از نظرم جايگاه يكساني دارند.
به گزارش خبرنگار فارس يكي از خبرنگاران نشريات ورزشي از سانگ ايل گوك پرسيد كه در هواخواهي از تيم‌هاي آبي يا قرمز طرفدار كدام است اما او در ترجمه متوجه منظور او نشد و در پاسخ گفت من فقط لباس‌هاي يك‌رنگ مي‌پوشم البته به لباس‌هاي قرمز و مشكي هم علاقه‌مندم. عاشق ورزش‌ام و اگر بي‌كار باشم روزي 5 الي 6 ساعت ورزش مي‌كنم و به شنا، كوهنوردي و پياده‌روي علاقه‌ بسياري دارم ضمن اينكه رزمي‌كار نيستم اما سه ماه قبل از شروع سريال تمرين مي‌كردم و تمام بخش‌هاي مربوط به اسب‌سواري در اين سريال را خودم بازي مي‌كردم.
وي در پايان در پاسخ به سؤالي كه آيا حاضريد دوباره به ايران بيايد پاسخ داد: اگر ايرانيها دوباره من را دعوت كنم حتما به ايران مي‌آيم.

* ساخت مستند از حضور جومونگ در ايران
به گزارش خبرنگار فارس در اين مراسم اعلام شد: فيلم مستندي از ابتداي ورود سانگ ايل گوك به ايران و بازگشتش به كره جنوبي در حال تهيه است كه پس از پايان مراحل ساخت در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.
يكي از مديران شركت دعوت‌كننده از سانگ ايل گوك در پاسخ به اين سؤال كه چرا از ميان بازيگران كره‌اي از او براي حضور در ايران دعوت شده پاسخ داد: اين بازيگر از لحاظ اخلاقي فرد وارسته‌اي است كه جايگاه ويژه‌اي دارد به همين دليل ما احساس كرديم او با مردم ايران همخواني بيشتري دارد. سانگ ايل گوك فردي است كه سيگار نمي‌كشد، مشروب نمي‌خورد و ساعت‌ها از روزش را به ورزش اختصاص مي‌دهد اين دلايل باعث شد تا ما نزديكي بيشتري بين او و ايراني‌ها ببينيم و از او براي حضور در ايران دعوت كنيم.

* بسياري از هواداران اين بازيگر براي ديدن او جلوي در سالن همايش‌هاي سازمان صداوسيما تجمع كرده بودند و با در دست داشتن حلقه‌‌هاي گل در انتظار ديدن بازيگر محبوب خود بودند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم مرداد 1388ساعت 12:10  توسط سحر  | 

سفر جومونگ به ایران قطعی شد!!!

بازیگر سریال جومونگ ، سونگ ایل گوک ، به دلیل شهرت این سریال از ایران دیدن می کند .


سايت رسمي امپراطور |‌جومونگ

آژانس برنامه های تفریحی سونگ اعلام کرد وی در روز 18 آگوست تا بیست و یکم همین ماه ( برابر با سه شنبه همین هفته) برای سه شب و چهار روز در ایران خواهد بود و با طرفدارانش جلسه ای خواهد داشت.برنامه ملاقات وی به دعوت از صنایع داخلی شرکت ال جی بوده است.سریال جومونگ با بازی سونگ ایل گوک در ایران به شهرت زیادی رسیده است و بیش از 70% جذب بیننده داشته است.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم مرداد 1388ساعت 12:11  توسط سحر  | 

درخواست یک ایرانی براي تغيير نام به جومونگ!

او چند سال قبل نيز همزمان با پخش سريال روزي روزگاري در اقدامي مشابه خواستار تغيير نامش به مرادبيک شده بود.

روزنامه اعتماد در شماره امروز خود نوشت:

مردي با مراجعه به دادگستري اصفهان خواستار تغيير نامش به جومونگ شد.

هفته گذشته کارمندان دادگستري استان اصفهان دادخواست عجيبي را مورد بررسي قرار دادند که طي آن مردي خواستار تغيير نامش به جومونگ شده بود که اين مرد ميانسال که متاهل و داراي چند فرزند است علاقه زيادي به سريال هاي تلويزيوني به خصوص افسانه جومونگ دارد و مصرانه خواستار تغيير نامش است.

بررسي هاي اوليه نشان مي دهد اين مرد از نوعي اختلال شخصيت رنج مي برد و هر بار با پخش سريال هاي تلويزيوني تحت تاثير آن به تقليد رفتار شخصيت هاي آن مي پردازد.

او چند سال قبل نيز همزمان با پخش سريال روزي روزگاري در اقدامي مشابه خواستار تغيير نامش به مرادبيک شده بود.
بنابر اين گزارش پيش از تنظيم دادخواست از سوي اين مرد مسوولان مرکز ارشاد و معاضدت قضايي دادگستري اصفهان به گفت وگو با وي پرداختند تا شايد او را از اين کار منصرف کنند اما اين مرد ضمن رد توصيه ها خواستار پيگيري پرونده اش شده است.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم مرداد 1388ساعت 12:3  توسط سحر  | 

گفتگو با سونگ ایل گوک (جومونگ )

 

او خوش چهره، مردي قد بلند و در عين حال هنرپيشه‌اي پرطرفدار نه تنها در كره و شرق دور، بلكه در آسيا و بسياري از كشورهاي جهان است.

سان ايل گوك را در ايران عمدتا با افسانه جومونگ مي‌شناسند. او كه در روز اول اكتبر سال 1971 به دنيا آمده و هم اكنون 38 ساله است با قدي در حدود 185 سانتيمتر و 80 كيلوگرم وزن در خانواده‌اي رشد كرده كه تقريبا تمامي اعضاي آن به نوعي در فعاليت‌هاي هنري دستي داشته اند.

او از جمله هنرپيشه‌هاي تحصيلكرده كره‌اي است كه در دانشگاه چنجو تحصيلات عاليه خود را گذرانده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم مرداد 1388ساعت 21:29  توسط سحر  | 

جومونگ شهریور به ایران می آید!

"سونگ ايل گوگ " بازيگر نقش جومونگ در سريال افسانه جومونگ شهريورماه (ماه آگوست) به تهران سفر مي‌كند.

 

به گزارش خبرگزاري فارس، ايران خبر نوشت " ايل گوگ " مقدمات سفر خود به ايران را نيز آغاز كرده و مدارك وي براي دريافت ويزا به سفارت جمهوري اسلامي ايران در كره جنوبي تحويل داده شده است.


بازيگر نقش جومونگ به دعوت و هزينه يك شركت لوازم صوتي و تصويري كره اي فعال در بازار ايران به كشورمان سفر خواهد كرد و در دوره حضور در ايران در فستيوال فروش فوق العاده اين شركت نيز حضور خواهد يافت.


بر طبق افسانه هاي مردم كره جو مُونگ بنيانگذار گُوگوريو در سال 37 قبل از ميلاد بود. او پسر ژنرال هه مُوسو و بانو يو هوا بود و نزد شاه گئوم وا بزرگ شد و موجب وحدت كره قديم گرديد.

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم مرداد 1388ساعت 12:48  توسط سحر  |